Moji rodiče nebo možná spíše prarodiče mě dali jméno Ivana a to před více jak čtyřiceti lety ve městě, které se jmenuje Brno. Dětství ve svém příběhu vynechám, bylo takové jaké bylo a tato kapitola by byla nadlouho. Moji rodiče se rozvedli dřív než jsem se stihla narodit ... V každém případě mě dětství poznamenalo, ale i hodně dalo ...

 

Ivana resize

Období puberty i díky okolnostem v dětství bylo docela bouřlivé a když se moje maminka rozhodla z tohoto světa odejít - bylo mi teprve necelých 16 let, tak to se mnou bylo ještě horší... (Otec odešel stejným způsobem přesně 10 let po mamince) Přesto vše jsem byla hodně sebevědomá a hodně svá. Na spolužáky jsem působila jako taková princezna co má vše. Je pravdou, že materiálně mi díky bohatému dědečkovi nikdy nic nechybělo a měla ,,vše´´. No a tuto image si ponechala dodnes. Ve škole jsem naštěstí nikdy neměla problémy a tak úspěšně zvládla střední školu.

Nyní trochu předbíhám, než jsem dokončila střední, tak jsem asi dostala rozum a řekla si, že takto ne, že musím dát svůj život do pořádku a začala toužit po ,,své,, rodině plné dětí. Pouhý měsíc po 18-tých narozeninách se opravdu vdala a přesně za rok porodila syna, potom dceru a další a další. Ano jsem matkou čtyř dětí. Vlastně dnes už pěti. Manželství vydrželo 26 let.

Děti naplnily můj smysl života a jsou pro mě vším. No a díky nim celý život podnikám, napřed s exmanželem a nyní sama. Díky podnikání jsem se vždy mohla plně věnovat dětem a navíc dělat co mě baví a naplňuje. Nakonec co je krásnějšího než dělat radost dětem? Podnikám totiž v oboru obchodování s hračkami.

Nedávno jsem se znovu provdala a získala další úžasnou dceru - to páté dítě o kterém jsem se zmínila o pár řádek výš. Mám po boku úžasného muže, který je pozorný, trpělivý, citlivý, starostlivý a hlavně milující.

Ano, jsem šťastnou ženou a jak by ne, mám splněný sen, skvělého chlapa a úžasné děti, co víc si mohu přát? Snad jen zdraví, štěstí, lásku a jak se to říká? Světový mír, ať je všem lidem líp.